Socialinė komunikacija verslui

social-media-icons-blog

Milijonai žmonių savo laisvą laiką leidžia socialiniuose tinkluose

Ar Jūs išnaudojate šias auditorijas savo verslui?

socialine_komunikacija

Buvimas juose svarbus ne tik Jums patiems, tačiau ir Jūsų verslui. Nes Jūsų verslui reikalingi žmonės, o socialiniuose tinkluose jų labai daug, tad tinkamai ir kryptingai išnaudojant šias sistemas, galima pasiekti puikių rezultatų. Be to Jūsų verslas taps artimesnis žmonėms, kadangi jie ne tik sužinos apie Jus, tačiau galės bendrauti, klausti, sekti naujienas, akcijas ir visa kt.

facebook

Facebook

Populiariausias socialinis tinklas Lietuvoje. Tyrimai rodo jog žmonės daugiausiai savo laiko praleidžia Facebook tinkle ir per dieną jame apsilanko net 20 kartų! Juk jokio kito tinklapio taip dažnai nelankome, tiesa?

LinkedIn_logo

LinkedIn verslui

Populiariausias verslo socialinis tinklas, kuris leidžia rasti verslo partnerius, bendrauti su klientais ar tiekėjais. Patogu ieškoti naudingų kontaktų ar skelbti pranešimus apie jūsų veiklą.

twitter

Twitter

Itin populiarus socialinis tinklas, kuris apima milžinišką auditoriją visame pasaulyje.

pinterest

Pinterest

Pinterest tinklas pasižymi išskirtiniu itin kokybiškų nuotraukų talpinimu.

Print

Google Plus

Google Plus tinklas ypač inovatyvi erdvė, kuri nuolat tobulinama ir pasiūlo vis daugiau bendradvimo būdų.

YouTube_logo

YouTube

Vienas populiariausių ir pats didžiausias muzikos ir video kanalas pasaulyje. Vis daugiau žmonių linkę ieškoti ne rašytinės informacijos, o video instrukcijos – logiška, jog tai paprasčiau, juk nereikia skaityti ilgų aprašymų! O kur dar galybė kokybiškos muzikos, filmų, filmukų…

Buvimas socialiniuose tinkluose didins įmonės žinomumą, stiprins vardą, neleis Jūsų pamiršti ir skatins lojalumą. Pagal Jūsų veiklą mes padėsime pasiekti norimą auditoriją ir sudaryti kryptingą planą geriausiems rezultatmams pasiekti.